Kategorijos

Sodų Technika

Elektrinės vejapjovės

Yra 7 prekių.
Elektrinės vejapjovės

Ypač lengvos ir manevringos vejapjovės skirtos mažiems vejos plotams. Puikiai tinka darbui kalvotose vietose. Tai...

Daugiau

Subkategorijos

 • VIKING 2-oji serija - elektrinės vejapjovės vejai iki 300 m²

  Mažuose plotuose triumfuoja 2-oji serija VIKING elektrinių vejapjovių: dėl kompaktiškų matmenų, mažo 33 cm pjovimo pločio ir tik 13 kg svorio jos ypač manevringai ir lengvai juda aplink lysves ir krūmus. Puikiai tinka vejoms iki 300 m² ir nepasiekiamose vietovėse.

 • VIKING 3-oji serija - elektrinės vejapjovės vejai iki 500 kv. m

  VIKING 3-oji serija puikiai tinka nedidelėms vejoms. Dėl mažo svorio ir aptakaus dizaino, šios vejapjovės itin manevringos, gali pasiekti net ir siauras vietas. Dėka elektrinio variklio jos dirba tyliai, be nuodingų išmetamųjų medžiagų. Naujoji ME 339 C turi galingą 1200 W elektrinį variklį, praktišką sudedamą 40 litrų žolės surinkimo dėžę, kompaktišką ir tvirtą polimerinį korpusą. Puikiai tinka vejoms iki 500 m² ir nepasiekiamose vietovėse.

 • VIKING 4-oji serija - elektrinės vejapjovės vejai iki 600 kv. m

  Dėl cikloninės sistemos 4 serijos elektrinės vejapjovės VIKING žolę nupjauna labai švariai. Jos išsiskiria gera surinkimo galia ir turi paprastai valdomus 7 pakopomis reguliuojamus pjovimo aukščius. 4 serijos vejapjovės pranašumus pirmiausia pajusite, naudodami ją mažesnio ir vidutinio ploto vejose.

 • VIKING 5-oji serija - elektrinės vejapjovės vejoms iki 800 kv. m

  Su galinga ME 545 vejapjove vejos pjovimas visuomet komfortiškas ir malonus. 1600 W elektrinis variklis, paprastas valdymas ir patikimas lengvas, smūgiams atsparus polimerinis korpusas garantuoja puikų darbo rezultatą. Variklis turi apsaugą nuo perkrovos, taip pat yra centrinis 7 pakopų pjovimo aukščio reguliavimas. Didelė 60 l žolės surinkimo dėžė su žolės pripildymo matuokliu. Lanko formos rankena, kurios aukštis reguliuojamas 3 pakopomis. Tinka vejoms iki 800 m².