Kategorijos

Sodų Technika

Benzininės vejapjovės

Yra 21 prekių.
Benzininės vejapjovės

Viking benzininės vejapjovės - vidutiniams ir dideliems plotams.

Subkategorijos

 • VIKING 2-oji serija - benzininės vejapjovės vejai iki 1800 kv. m

  Viskas, ko reikia - šios benzininės vejapjovės sukurtos vidutinio dydžio ir dideliems sodams. Kompaktiškos konstrukcijos vejapjovės turi įvairios praktiškos įrangos, kuri žolę nupjauna tiksliai ir gražiai. Asortimente rasite du naujus didesnio pjovimo pločio modelius - vienas jų yra su ratų pavara, dar labiau palengvinančia vejos pjovimą.

 • VIKING 4-oji serija - benzininės vejapjovės vejai iki 1200 kv. m

  4 serijos VIKING kompaktiškos vejapjovės pasižymi patikimumu, paprastu valdymu ir labai geru kainos bei našumo santykiu. 4 serijos vejapjovės pranašumus pirmiausia pajusite, naudodami ją mažesnio ar vidutinio ploto vejose. Dėl lengvai užsivedančio variklio, paprastai valdomo polimerinio korpuso ir patogaus pjovimo aukščio reguliavimo veją prižiūrėsite kur kas lengviau.

 • VIKING 5-oji serija - vejoms iki 1200 kv. m

  VIKING 5 serijos modelius su benzininiais varikliais lengva ir patogu užvesti: tiek su lengvos paleisties funkcija, tiek pasukant raktą. Pavyzdžiui, elektriniu būdu užvedant MB 545 VE. Modelis MB 545 V yra su kintamo greičio "Vario" pavara. 5-tos serijos vejapjovės turi centrinį pjovimo aukščio reguliavimą, smūgiams atsparų polimerinį korpusą bei lengvai ištuštinamą žolės surinkimo dėžę.

 • VIKING 6-oji serija - benzininės vejapjovės vejai iki 2500 kv. m

  Ko gero geriausia VIKING 6-oji serija siūlo viską, ko pageidaujate pjaudami vejapjove: galią ir patogumą, fukcionalumą ir novatoriškumą. Galingi benzininiai vejapjovių modeliai su pagal poreikius reguliuojama aukščio rankena, dėl lengvosios paleisties sistemos varikliai užsiveda iš karto, ilgaamžis korpusas pagamintas iš aliuminio lydinio. VIKING 6 serijos vejapjovės turi platų pasirinkimą - dėl galimų dviejų skirtingų pjovimo pločių, judėjimo greičio įvairovės, peilio ir stabdžio sankabos, mulčiavimo ypatybių.


prekes per puslapį

prekes per puslapį