Kategorijos

Sodų Technika

VEJOS ROBOTAI

Yra 10 prekių.
VEJOS ROBOTAI

Stiga vejapjovės - robotai tyliai ir efektyviai pjauna Jūsų veją, beveik nereikalaudami priežiūros. Pažangiausių...

Daugiau

Subkategorijos

 • Autoclip 120 serija

  Tinkantys plotams iki 1200 kv. m. Autoclip 120 serijos robotai yra ekonomiškas ir draugiškas aplinkai sprendimas mažiems sodams. Abi mašinos naudoja perimetro laidą, kurio pagalba nustatomos darbo ribos. Modernus dizainas ir unikali nulinio pasisukimo sistema.

 • Autoclip 300 serija

  Tinkantys plotams iki 2200 kv. m., Autoclip 300 serijos robotai naudoja perimetro laidą darbo zonos nustatymui. PIN kodas ir displėjus yra funkcijos paimtos iš didesnių Autoclip serijos robotų. Modernus dizainas, unikali nulinio pasisukimo sistema ir patraukli kaina paverčia šiuos robotus vienais populiariausių gaminių. Pateikiami su pasikrovimo stotele.

 • Autoclip 500 serija

  Tinkantys plotams iki 3500 kv. m. Autoclip 500 serijos robotai naudoja perimetro laidą darbo zonos nustatymui. PIN kodas ir displėjaus funkcijos, saugumo rankena. Modernus dizainas, unikali nulinio pasisukimo sistema ir patraukli kaina paverčia šiuos robotus vienais populiariausių gaminių. Pateikiami su pasikrovimo stotele.

 • Autoclip 700 serija

  Vienas galingiausių Stiga vejapjovių - robotų, galintis pjauti iki 4000 m2 plotą. Robotas pjauna atsižvelgdamas į apibrėžtas ribas, taip pat turi papildomai įdiegtą lietaus sensorių, kurio pagalba gali gryžti į pasikrovimo stotelę lyjant lietui, taip užtikrindamas geriausius pjovimo rezultatus. Robotas pasikrauna pats, kuomet jo baterijos pasiekia kritinę ribą, nuvažiuodamas į pasikrovimo stotelę. Vejapjovė turi įdiegtą 2 WD transmisiją, leidžiančią robotui dirbti iki 45% arba ~ 24 laipsnių šlaite. Aptikęs tankesnės žolės plotą, robotas pradeda judėti spirale, sukeldamas variklio ir pjovimo peilio sūkius, kad pasiektų geriausią pjovimo rezultatą ir nesugadintų vejos. Robotas turi įdiegtą saugumo rankeną, kurią palietus sustabdomas roboto pjovimo peilis ir judėjimas. Esant pavojui ar kliūčiai, robotas sustoja, arba apsisukęs pakeičia kryptį. Pateikiamas su Bluetooth priėmikliu.

 • Autoclip 900 serija

  Galingiausia Stiga vejapjovė - robotas, galintis pjauti iki 10000 m2 plotą, o įdiegus papildomas baterijas - ir 20000 m2 plotą. Specialiai sukurtas profesionaliam naudojimui - pjauti stadionus, golfo laukus ir pan. Dėka ypač galingų ličio jonų baterijų robotas gali dirbti nepertraukiamas apie 6 valandas.