Kategorijos

Sodų Technika

ŽOLIAPJOVĖS IR KRŪMAPJOVĖS

Yra 31 prekių.
 ŽOLIAPJOVĖS IR KRŪMAPJOVĖS

STIHL motorinės žoliapjovės ir krūmapjovės ne tik nupjaus didelius pievų plotus, bet ir sutvarkys apleistus griovius...

Daugiau

Subkategorijos

 • Akumuliatorinės

  Tyli, mobili, patikima ir galinga 36 V akumuliatorinė žoliapjovė visuomet padės kontroliuoti jūsų žolės augimą. Šios žoliapjovės turi ličio jonų akumuliatorius ir bekolektorinį, elektra valdomą variklį (EC). Akumuliatorinės žoliapjovės ypač tinkamos naudoti tose vietose, kur variklio triukšmas ir išmetamosios dujos yra nepageidaujami. Taigi jos ypač tinka miestuose, aplink ligonines, kapines, mokyklas ir vaikų darželius, naudojamos parkuose ir gyvenamuosiuose rajonuose.

 • Elektrinės

  STIHL elektrinės žoliapjovės lengvai įveikia peraugusią žolę, takų pakraščius ir kitas sunkiai pasiekiamas vietas. Jų galingi varikliai lengvai ir greitai nupjauna žolę ir kitokią augmeniją. Rankena reguliuojama pagal individualų aukštį ir pjovimo sąlygas. Reguliuojamas atraminis ratukas apsaugo gėles, krūmus ir augalų žievę nuo sužalojimo aštriu pjovimo valu.

 • Lengvosios

  Lengvos bei patogios STIHL žoliapjovės yra puikiausi pagalbininkai sodininkams mėgėjams - jais galima pjauti mažus vejos plotus arba tvarkyti vejos kraštus.

 • Vidutinės galios žoliapjovės ir krūmapjovės

  STIHL krūmapjovės pjauna visur, kur negalima naudoti įprastos vejapjovės dėl stačių šlaitų. Priklausomai nuo darbinės įrangos ją galima naudoti tiek vejos pakraščių pjovimui, tiek brūzgynams šalinti.

 • Galingos krūmapjovės

  Profesionalios STIHL krūmapjovės yra nepakeičiamas pagalbininkas pjaunant didelius pievų plotus, šalinant piktžoles ar kertant sumedėjusius stiebus, kertant krūmynus ar tankumynus. Iš daugelio skirtingų modelių jūs iššsirinksite tinkamiausią.

 • Ant nugaros nešiojamos krūmapjovės

  Vynuogynas, vaismedžių sodas ar kalvota pieva - pjaunant pasvirai ir atliekant judesius, svarbu gerai paskirstytas svoris. Mūsų ant nugaros nešiojamos motorinės žoliapjovės įrodė, kad tai įmanoma, - stačiais šlaitais ir atšlaitėmis galima judėti kaip lygia žeme.


prekes per puslapį

prekes per puslapį