Kategorijos

Sodų Technika

„KOMBI“ SISTEMA

Prekių.
„KOMBI“ SISTEMA

Vienas įrankis nudirbs visus darbus sode. STIHL "Kombi" sistemos galingas benzininis variklis su dideliu "Kombi"...

Daugiau

Subkategorijos

  • "Kombi" varikliai

    Namo ir sodo šeimininkai arba didelių plotų prižiūrėtojai žino: visada yra ką nuveikti. Nupjovus žolę reikia nušluoti takelius. Nugenėjus medžio šakas, reikia apkarpyti gyvatvorę. Ir dar laukia kitų darbų. Pagal kiekvieno poreikius siūlome 4 galingus variklius: nuo lengvo 0,8 kW iki profesionalų naudojamo 1,4 kW variklio. Visi jie gali būti kombinuojami su skirtingais įrankiais. Rezultatas: daugeliui darbų tinkama sistema. Modeliai KM yra su inovatyviu STIHL 4-MIX varikliu, kuriame derinami 2-taktčio ir 4-taktčio variklių privalumai, suteikiantys didesnį sūkį, galią ir mažesnę išmetamųjų dujų emisiją.

  • "Kombi" įrankai

    Platus "Kombi" sistemos priedų pasirinkimas ir derinimas garantuoja šios sistemos panaudojimą visiems įmanomiems poreikiams. "Kombi" sistemos priedai nudirbs visus įmamonus darbus sode ar aplink sodybą - tai ir žoliapjovė, ir karpytuvas, ir gyvatvorių žirklės. Išsirinkę tinkamą variklį ir kotą, galite rinktis reikalingus "Kombi" sistemos priedus. Vėliau galima įsigyti ir kitus norimus priedus.

  • Priedai "Kombi" sistemai

    STIHL "Kombi" sistemos priedai sukurti tam, kad tikslai būtų pasiekti greitai ir lengvai. Pavyzdžiui, universalus krepšys idealiai tinka "Kombi" sistemos transportavimui ir laikymui. HT diržai leis dirbti ilgesnį laiko tarpą su didesniu komfortu. Dėl platesnės informacijos apie STIHL "Kombi" sistemos priedus kreipkitės į specializuotus STIHL atstovus.