Kategorijos

Sodų Technika

GYVATVORIŲ ŽIRKLĖS, AUKŠTAPJOVĖS

Yra 22 prekių.
GYVATVORIŲ ŽIRKLĖS, AUKŠTAPJOVĖS

Darbai sode bei kraštovaizdžio gražinimui bus nepalyginamai lengvesni su STIHL gyvatvorių žirklėmis, karpytuvais bei...

Daugiau

Subkategorijos

 • Akumuliatorinės gyvatvorių žirklės

  Puikios naujienos profesionalams ir reikliems sodininkams: STIHL akumuliatorinės gyvatvorių žirklės. Naujosios HSA 65 ir HSA 85 pagal pjovimo kokybę ir komfortą atitinka visus profesionalius standartus. Taip yra dėl inovatyvios trys viename sistemos. STIHL suderino tris svarbiausius reikalavimus: galingas 36 V ličio jonų akumuliatorius, aukštas sūkių skaičius ir ilgas, deimantu galąstas specialus peilio prietaisas pjauna itin efektyviai.

 • Akumuliatorinis karpytuvas

  Naujas galingas karpytuvas. Dabar naudojantis akumuliatoriaus energiją. HLA 65 įtikina ergonomiškumu ir geru išbalansavimu. Net ir esant apkrovai sūkių skaičius išlieka tolygus. Nors įrankis yra 205 cm ilgio, tačiau esant reikalui jis išsiardo iki 125 cm, tad STIHL HLA 65 galima transportuoti bet kur lengvuoju automobiliu. Idealiai sureguliuojamas vertikaliam kirpimui ir kirpimui virš galvos, todėl optimaliai tinka labai aukštoms ir plačioms gyvatvorėms. Įrankis pasižymi itin dideliu siekiu, tad galėsite apkirpti gyvatvorę net pasitaikius kliūtims, pavyzdžiui, mūrui ar kitoms.

 • Benzininės gyvatvorių žirklės

  Idealiausi įrenginiai parko ir kraštovaizdžio priežiūrai bei nepakeičiama pagalba sode - STIHL gyvatvorių žirklės ir karpytuvai. Galimos įvairios kontrukcijos skirtingoms naudojimo sritims, todėl puikiai viską nupjausite. Priklausomai nuo panaudojimo pobūdžio, šie įrenginiai gali būti naudojami su T versija - jauniems ūgliams pjauti, R versija - sumedėjusiems ūgliams. Gyvatvorių žirklės HS 246 gali būti montuojamos kaip priedas prie STIHL motorinių pjūklų MS240, MS 260 ir MS 260 C.

 • Elektrinės gyvatvorių žirklės

  STIHL elektrinių gyvatvorių žirklių serijos išskirtinės savybės - preciziškas kirpimas, kuris pasiekiamas specialių ašmenų dėka, optimali ašmenų geometrija ir tylus, bet galingas darbas. Naujieji elektrinių gyvatvorių žirklių modeliai idealiai tinka nuosavų namų gyventojams, kurie vertina lengvus, paprastai valdomus galingus sodo priežiūros įrenginius.

 • Aukštapjovės

  STIHL aukštapjovės idealiai tinka medžių priežiūrai, genėjimui. Dėka didelio sūkių skaičiaus, net ir storos šakos lengvai pašalinamos be didelių pastangų. Šakos, augančios iki 5 metrų aukščio, lengvai gali būti apdorojamos su teleskopiniais modeliais, du iš jų turi 4-MIX variklius, įskaitant ir naująjį HT 131 modelį.


prekes per puslapį

prekes per puslapį