Kategorijos

Sodų Technika

PŪTIKLIAI, SURINKTUVAI, PURKŠTUVAI

Yra 18 prekių.
PŪTIKLIAI, SURINKTUVAI, PURKŠTUVAI

STIHL pūtikliai, surinktuvai ir purkštuvai iš ties nepakeičiami pagalbininkai sodybose, parkuose ar kitose viešose...

Daugiau

Subkategorijos

 • Akumuliatoriniai pūtikliai

  Absoliutus mobilumas, jokių nuodingų išmetamų medžiagų ir laidų. Tiems, kurie nenori erzinti savo kaimynų, STIHL siūlo aukščiausios kokybės 36-V klasės akumuliatorinį pūtiklį. Be kabelio, išmetamųjų dujų ir tylūs nešiojamieji prietaisai itin tinka valymo darbams atlikti triukšmui jautriose vietose, pvz., mokyklos kieme, aplink ligonines, gyvenamuosiuose rajonuose ar nuomojamuose sklypuose. Patvaraus ličio jonų akumuliatoriaus ir variklio be anglinių šepetėlių derinys - padės lengvu rankos judesiu savo plote vėl įvesti tvarką.

 • Benzininiai ir elektriniai surinktuvai / smulkintuvai

  Lapų danga, nupjauta žolė ir smulkios šiukšlės – ką su jomis daryti? Palikite šį darbą STIHL surinktuvui / smulkintuvui. Galimas galingas variantas profesionalams arba sumažinto triukšmo elektrinė konstrukcija naudoti privačioje valdoje. Prietaisas susmulkina lapus ir visa kita - žaibo greitumu. Gautą masę galite iškart naudoti mulčiui. Jei tik norite surinktuvą / smulkintuvą galite lengvai paversti pūtikliu.

 • Ant nugaros nešiojami pūtikliai

  Ant nugaros nešiojami pūtikliai efektyviai naudojami valant dideles teritorijas, viešąsias erdves ar privačias teritorijas nuo prikritusių lapų, žolių ar šiukšlių. Visi modeliai gaminami su daugiafunkcine viena ranka valdoma rankena, elektronine paleidimo funkcija. Daug priedų galima komplektuoti prie šių įrenginių: papildomos groteles, kūginius ir tiesios formos vamzdžius, diržus ir rankenas. Norėdami gauti daugiau informacijos apie šiuos produktus kreipkitės į savo STIHL prekybos atstovą.

 • Purkštuvai

  Nors ūkininkai, vaismedynų ar vynuogynų augintojai negali pasirinkti oro, tačiau gali suvaldyti savo daržovių laukų, vaismedžių ir vynmedžių augimą ir priežiūrą. Tai reikalauja žmonių ir prietaisų darbo. Todėl mūsų STIHL purkštuvai yra skirti pretenzingiems ir profesionaliems naudotojams. Šie galingi universalūs įrankiai geriausiai atsiskleidžia sunkiai dirbamose vietovėse ir dideliuose plotuose. Jie ergonomiški ir tausoja jūsų jėgas, nes nešiojami ant nugaros, patogiai valdomi ranka ir lengvai patenka į sunkiai prieinamas vietas bei tiksliai paskleidžia skystį, granules arba sėklas. Tai suteikia palankiausias sąlygas gausaus derliaus vešėjimui ir auginimui.


prekes per puslapį

prekes per puslapį