Kategorijos

Sodų Technika

PJAUSTYTUVAI, GRĘŽTUVAI

Yra 27 prekių.
PJAUSTYTUVAI, GRĘŽTUVAI

Profesionalai žino - kokybė kainuoja. STIHL pjaustytuvai, kaip rinkos lyderis, dėl savo patvarumo ir lengvo naudojimo...

Daugiau

Subkategorijos

 • Pjaustytuvai

  STIHL pjaustytuvai specialiai sukurti sunkiems darbams statybų aikštelėje. Įrenginys yra bekompromisiškai patvarus ir ilgaamžis. Ilgi serviso intervalai, ekonomiškas degalų sunaudojimas ir žemos serviso sąnaudos padaro šį įrenginį dar ekonomiškesnį. Kiti šio įrenginio turimi privalumai, tokie kaip išskirtinė galia, oro filtravimo sistema su cikloniniu valymu žymiai pailgina filtro naudojimą ir priežiūros intervalą. Naujas variklio valdymo mechanizmas, padaro šį įrenginį išskirtiniu. STIHL pjaustytuvai su specialiais STIHL priedais, kaip vežimėlis FW 20, vandens bakelis arba pjovimo gylio ribotuvas, pritaikyti kiekvienam darbui.

 • Akumuliatorinis diskinis pjūklas

  Pirmasis pasaulyje akumuliatorinis pjaustytuvas su vandens padavimu. Skirtas lauko ir vidaus darbams, pjovimo gylis iki 70 mm, vandens jungtis su rutuliniu vožtuvu ir žarnos mova, veleno fiksavimo įtaisu, nereikalaujanti priežiūros diržinė pavara, svoris 3,9 kg

 • Gręžtuvai

  Nuo grunto mėginių ir duobių augalams iki tvoros statybų - su STIHL gręžtuvais niekada nebūsite palikti vieni. Tai patvarūs, universalūs ir galingi gręžimo prietaisai. Jie greitai ir galingai įsikasa į žemę ir puikiai tinka darbams sunkiame grunte.

 • Priedai pjasutytuvams

  Prie STIHL pjaustytuvų derinama didelė serija skirtingų priedų. STIHL laikiklis plytų pjaustymui, kuris ne tik saugiai ir tvirtai suspaudžia ir laiko plytas, bet ir leidžia jas pjaustyti įvairiais kampais. STIHL FW vežimėlis idealiai tinka profesionaliems naudotojams, kuomet reikia pjauti ilgas atkarpas. Vandens bakelis leidžia atlikti švarų "šlapią" pjūvį be dulkių susidarymo. Dėl platesnės informacijos apie STIHL pjaustytuvų priedus kreipkitės į specializuotus STIHL atstovus.

 • Priedai gręžtuvams

  Dėl plataus priedų asortimento šie įrenginiai ypatingai universalūs. Jūs galite pasirinkti įvairaus diametro žemės, medžio gręžimo ir sodinimo grąžtus, taip pat patogius diržus ir papildomą rankeną grąžtui BT 45. Dėl platesnės informacijos apie STIHL gręžtuvų priedus kreipkitės į specializuotus STIHL atstovus.


prekes per puslapį

prekes per puslapį