Kategorijos

Sodų Technika

KAAZ

Yra 9 prekių.
KAAZ

KAAZ - Japonų gamintojas, savo veiklą pradėjęs 1922 metais. KAAZ krūmapjovės pasižymi ypatinga gaminių kokybe,...

Daugiau

Subkategorijos

 • Multifunkcinis trimeris/įrenginys

  Multifunkcinio įrenginio dėka, galite turėti universalų motorinį įrankį, kurio pagalba galėsite ne tik pjauti žolę, tačiau atlikti medelių ir gyvatvorių genėjimo ir karpymo darbus.

 • Krūmapjovės

  Norėdami turėti nepriekaištingai atrodančią veją Jūs neapsieisite be efektyvios krūmapjovės ar trimerio. Ja galite pjauti aukštą žolę ir piktžoles prie sienų, gėlynų, takelių, krūmų ir aplink medžius. Retai prižiūrimai pievai: benzininė krūmapjovė būtina pievai, kurią pjaunate kelis kartus per metus. Su metaliniu pjovimo disku Jūs galite greitai nupjauti krūmokšnius ir aukštą žolę.

 • Gyvatvorių žirklės

  Išlaikykite savo gyvatvores tvarkingas ir gražias su KAAZ benzininėmis gyvatvorių žirklėmis. Puikiai tinka žmonėms, norintiems kirpti gyvatvores nepriklausomai nuo elektros energijos šaltinio. Profesionali konstrukcija leidžia jas naudoti apželdinimo, aplinkos priežiūros ir tvarkymo įmonėms, seniūnijoms, komunalininkams ir kitiems profesionaliems naudotojams.

 • Žemės grąžtai

  KAAZ - Japonų gamintojas, savo veiklą pradėjęs 1922 metais. KAAZ žemės grąžtas pasižymi ypatinga kokybe, ergonomiškumu bei patikimumu. Įrenginys pateikiamas su Japonų gamintojo Mitsubishi dvitakčiu varikliu. KAAZ žemės grąžtai yra surenkami Japonijoje, Okayama mieste.