Kategorijos

Sodų Technika

VEJOS PJOVIMO TRAKTORIAI

Yra 12 prekių.
VEJOS PJOVIMO TRAKTORIAI

VIKING vejos pjovimo traktoriai - suderinta kokybė ir aukščiausios inovacinės technologijos. Šios savybės puikiai...

Daugiau

Subkategorijos

 • VIKING T4 serija - vejoms iki 8000 kv. m

  Ar pjaudami veją norite sutaupyti nemažai laiko? Tada teisingas pasirinkimas yra VIKING T4 serijos vejos pjovimo traktoriai, nes jais žolę nupjausite, tačiau nereikės ištuštinti žolės surinkimo dėžės. Be to, naudojant vejapjovę su šoninio žolės išmetimo funkcija, nereikia pašalinti nupjautos žolės. Užuot tai darę, mėgaukitės T4 serijos ergonomiškumu ir išbandykite kerinčias važiavimo savybes: genialiai paprastą manevravimą, patogų valdymą ir itin didelių padangų sukibimą, galingus 1 ir 2 cilindrų variklius. nauja T4 serija. Pjausite be apribojimų. Serijiniuose modeliuose MT 4097 S, MT 4112 S ir MT 4112 SZ yra tvirta priekinė apsauga, skirta priedams tvirtinti.

 • VIKING T5 serija - vejoms iki 6000 kv. m

  T5 serija įrodo, kad patogumas ir galia - ne tik aukščiausios klasės įrenginių savybės. Sėdima ant sėdynės su spyruoklėmis, kurios aukštį galima nustatyti pagal kiekvieno žmogaus ūgį. Pasukus raktą, paleidžiamas variklis. Iš čia galima viską valdyti: pavaros ant vairo perjungiamos iš priekinės eigos į atbulinę ir atvirkščiai, reguliuojamas pjovimo aukštis, reguliuojama peilių sankaba ir kardo formos svirtis, kuria paprasta ištuštinti žolės surinkimo dėžę. Be to, dėl valdymo 1 perdalu ir tiesioginio vairavimo kaip niekad patogu važiuoti, manevruoti, pjauti. Modelis MT 5097 Z papildomai paleidžiamas labai galingu 2 cilindrų varikliu.

 • VIKING T6 serija - vejoms iki 10000 kv. m.

  T6 serijos VIKING vejos pjovimo traktoriai pasižymi negirdėtu patogumu ir nepaprastu pjovimo tikslumu, 3 peilių sistema gali nupjauti 110 ir 125 cm pločio juostą, kad nupjauta veja atrodytų tobulai. Surinkimo sistema pagriebia žolę net pjaunamo ploto kraštuose. Žolės surinkimo dėžė yra nepaprastai talpi ir ją galima paprastai ištuštinti, net nepakilus nuo vairuotojo sėdynės. Dėl ranka valdomos perjungimo iš priekinės eigos į atbulinę svirties, ergonomiškos vairuotojo vietos, ypač mažo posūkio spindulio ir puikių vairavimo ypatybių žolės pjovimas taps visiškai nauju pojūčiu.

 • R4 serijos "Raider" vejos pjovimo traktoriukai

  Vikriais VIKING vejos pjovimo traktoriais ne tik labai našiai pjaunama, bet ir malonu važiuoti. Dėl itin lengvo valdymo didelius vejos plotus nupjausite greitai ir patogiai. Siauruose plotuose vejos pjovimo traktoriai tiksliai vingiuoja aplink medžius ir krūmus bei jais galima kuo puikiausiai manevruoti. Dėl priekyje neužstojamo vaizdo manevruoti galima dar geriau. Ne tik grakšti konstrukcija, bet ir didelis ergonomiškumas: čia inžinieriai apie viską pagalvojo, kad vejos pjovimas veiktų atpalaiduojančiai.

 • Priedai T4/T5/T6 ir R4 serijos vejos traktoriams

  Platus priedų asortimentas T4, T5 ir T6 serijos VIKING vejos pjovimo traktoriams arba R4 serijos traktoriukams tik atskleidžia šių įrenginių privalumus. Norėdami mulčiuoti įsigykite priedą AMK 097 arba AMK 127. Laikymui ir saugojimui tinka apdangalas AAH 200 arba 300.


prekes per puslapį

prekes per puslapį