Kategorijos

Sodų Technika

STIHL

Yra 187 prekių.
STIHL

Subkategorijos

 • AKUMULIATORINĖS VEJAPJOVĖS COMPACT

  STIHL siūlo kiekvieno poreikiams tinkančius akumuliatorinius įrenginius - tiek privačių naudotojų, tiek profesionaliai dirbančių. STIHL akumuliatorių sistema COMPACT, į kurią įeina keturi galingi įrenginiai ir du akumuliatoriai yra optimalus sprendimas sodų ir namų savininkams. Dar rimtesnis reikalas yra STIHL akumuliatorių sistema PRO. Profesionalai čia ras ypač aukštos kokybės įvairių techninių charakteristikų įrenginius gyvatvorių kirpimui, vejos bei vejos pakraščių pjovimui, lapų nupūtimui, takų šlavimui ar medienos pjovimui. Tos pačios gaminių linijos įrenginiams tinka visi akumuliatoriai.

 • PRIEDAI AKUMULIATORINEI SISTEMAI COMPACT

  STIHL COMPACT akumuliatoriniai įrenginiai turi pažangius ličio jonų akumuliatorius ir įkroviklius suderintus su naudotojo poreikiais. Kompaktiški, mažo svorio bei su ypatingai lanksčiai pritaikomu dizainu – tai yra šios naujos akumuliatorinių įrenginių linijos, kuri puikiai susitvarko su visom sodo tvarkymo užduotimis, požymiai.

 • GRANDININIAI PJŪKLAI

  STIHL motoriniai pjūklai atitinka visus tarptautinius standartus: naujoviškos technologijos, pagerintas valdymas, optimalus ergnomiškumas ir mažas svoris. Dėka nuolatinių tyrinėjimų ir tobulinimų mūsų pjūklai gali tenkinti įvairausius poreikius: dirbant daugybę darbų sode, miško ir kraštovaizdžio priežiūrai.

 • ŽOLIAPJOVĖS IR KRŪMAPJOVĖS

  STIHL motorinės žoliapjovės ir krūmapjovės ne tik nupjaus didelius pievų plotus, bet ir sutvarkys apleistus griovius bei stačius šlaitus. Įrenginiai gali būti atitinkamai komplektuojami taip, kad tiktų pjauti nedidelius žolynų plotus. Modeliai su STIHL 4-MIX varikliais pasižymi mažesniu išmetamųjų dujų kiekiu lyginant su įprastais dvitakčiais varikliais, suvartoja mažiau degalų ir tausoja aplinką.

 • „KOMBI“ SISTEMA

  Vienas įrankis nudirbs visus darbus sode. STIHL "Kombi" sistemos galingas benzininis variklis su dideliu "Kombi" sistemos priedų pasirinkimu: žolės ar gyvatvorės pjovimui, takų valymui, dirvos purenimui. Praktiška, kai visiems darbams atlikti tinka vienas įrenginys. Dėl praktiškos greito sujungimo movos su dvibriaune veržle galima greitai ir lengvai sujungti darbinę įrangą su "Kombi" varikliu. Dėl plataus asortimento galima pasirinkti pagal poreikius - variklį, rankeną ir priedų kombinacijas ir tokiu būdu išplėsti "Kombi" sistemos panaudojimo galimybes skirtingiems darbams.

 • „MULTI“SISTEMA

  Daugiafunkcinė STIHL "Multi" sistema tai greitai ir lengvai sutvarkytas sodas. Aeruokite veją, nušluokite takelius, nupjaukite velėnos kraštelius. Kad ir kokius darbus dirbtumėte - sistema "Multi" bus geriausias pagalbininkas. Tik Jūs vienas galite pasakyti ko norite ir ko reikia. Sistemos šerdį, "Multi" variklį, galima greitai ir paprastai derinti su STIHL "Multi" įrankiais.

 • GYVATVORIŲ ŽIRKLĖS, AUKŠTAPJOVĖS

  Darbai sode bei kraštovaizdžio gražinimui bus nepalyginamai lengvesni su STIHL gyvatvorių žirklėmis, karpytuvais bei aukštapjovėmis. Mūsų įrenginių kontrukcija leis mėgautis bet kokiais kirpimo ir karpymo darbais. Mažai sveriančios ir galingos gyvatvorių žirklės padės apkarpyti storą gyvatvorę ir peraugusius krūmus. Jeigu reikalingas aukštis, jums padės aukštai esančių šakų karpytuvas. STIHL aukštapjovės su teleskopiniu kotu ypatingai padeda nupjauti aukštai esančias šakas.

 • PŪTIKLIAI, SURINKTUVAI, PURKŠTUVAI

  STIHL pūtikliai, surinktuvai ir purkštuvai iš ties nepakeičiami pagalbininkai sodybose, parkuose ar kitose viešose vietose. Nukritę lapai, nupjauta žolė ar kitos smulkios šiukšlės - niekas negali atsilaikyti prieš šią galingą pūtimo jėgą. Viskas paprastai ir greitai išvaloma. STIHL surinktuvai gali surinkti neįtikėtinus kiekius nukritusių lapų, nupjautos žolės ar kitų atliekų. Surinktos atliekos tuo pačiu metu yra ir susmulkinamos, todėl gali būti kompostuojamos ar naudojamos kaip mulčius. Profesionalus ant nugaros nešiojamas STIHL purkštuvas dėl savo patogumo ir ekonomiškumo gali būti naudojamas tiek privačiuose plotuose, tiek dideliuose sodininkystės laukuose.

 • ŠLAVIMO MAŠINOS

  Su efektyvia STIHL "MultiClean PLUS" šlavimo sistema surenkami įvairiausių rūšių nešvarumai. Keturių metų garantija mažai dylantiems nailoniniams šeriams. Šluoja stambius, smulkius , sunkius nešvarumus. Puikiausiai tinka mokyklų kiemų, degalinių ar sandėlių šlavimui.

 • VALYMO ĮRENGINIAI

  STIHL aušto slėgio plovyklos pasižymi didžiule valymo jėga. Įrenginiai atitinka ekologinius standartus ir yra ilgaamžiai. STIHL universalūs siurbliai pasižymi išskirtine siurbimo galia bei lengvu valdymu.

 • PJAUSTYTUVAI, GRĘŽTUVAI

  Profesionalai žino - kokybė kainuoja. STIHL pjaustytuvai, kaip rinkos lyderis, dėl savo patvarumo ir lengvo naudojimo įveikia bet kuriuos darbus statybose, kelių tiesime ar atliekant kitus darbus. Dėl savo neginčijamos kokybės, patvarumo ir ilgaamžiškumo šie įrankiai yra nepakeičiami daugelyje darbo sričių.


prekes per puslapį

prekes per puslapį