Kategorijos

Sodų Technika

VEJAPJOVĖS

Yra 36 prekių.
VEJAPJOVĖS

VIKING vejapjovės - pjovimas nereikalaujantis didelių pastangų, didelė galia ir patikimumas. Tokie privalumai kaip...

Daugiau

Subkategorijos

 • Akumuliatorinės vejapjovės

  Naujosios akumuliatorinės VIKING vejapjovės pasižymi mobilumu, galingumu, tvirtu polimeriniu korpusu ir 6 pakopomis reguliuojamu pjovimo aukščiu. Specialiūs aukštyn žolę pakeliantys peilio ašmenys garantuoja puikų pjovimą. Šiuos modelius patogu transportuoti dėl mažo svorio ir kompaktiškos formos.

 • Elektrinės vejapjovės

  Ypač lengvos ir manevringos vejapjovės skirtos mažiems vejos plotams. Puikiai tinka darbui kalvotose vietose. Tai modeliai su elektros energiją naudojančiais varikliais. Elektros varikliai tyliai veikia ir neišskiria išmetamųjų dūmų, juos lengva prižiūrėti. C modeliuose yra patogi, išskirtinė vienoje pusėje tvirtinama valdymo rankena, kuri padeda efektyviau manevruoti. 5 serijos vejapjovės turi "Vario" pavarą, su kuria galima reguliuoti važiavimo greitį.

 • Benzininės vejapjovės

  Viking benzininės vejapjovės - vidutiniams ir dideliems plotams.

 • Mulčiuojančios vejapjovės

  VIKING mulčiuojanti vejapjovė MB 2 R yra ypatingai manevringa ir lengva.Tai idealus pasirinkimas mažoms ir vidutinėms vejoms, o pjaunant ir mulčiuojant žolę, ši automatiškai nuolat patręšiama. VIKING universali triratė MB 3RT su Multi-mower™ bei funkcionale trijų ratų konstrukcija gali būti kaip mulčiuojanti vejapjovė ir vejapjovė, kurioje yra šoninio žolės išmetimo funkcija. Dėl savo funkcionalaus dizaino su šiuo modeliu lengva manevruoti tarp krūmelių ir medelių net ir esant aukštai žolei.

 • Vejapjovė aukštai žolei pjauti su benzininiu varikliu

  Specialiai ten, kur rečiau pjaunama - sodų ir aukštos žolės pievose, krūmynuose bei soduose su laukinių augalų zonomis - tinkamiausia VIKING vejapjovė aukštai žolei pjauti. Dėl 3 ratų konstrukcijos ji yra ypač manevringa, o dėl didelių galinių ratų - puikiai tinka dirbti nelygiose vietovėse. Su "Vario" pavara, skirta greičiui reguliuoti be pakopų. Taip vejapjovę aukštai žolei pjauti visada galima tiksliai pritaikyti prie dirvos savybių ir augančios žolės.

 • Priedai vejapjovėms

  VIKING vejapjovėms galima komplektuoti mulčiavimo priedus, kurių dėka naudingos medžiagos grįžta atgal į dirvą. Žolės surinkimo dėžė AFK 080 tinka 6 ir 7 serijos vejapjovėms.


prekes per puslapį

prekes per puslapį