Kategorijos

Sodų Technika

VEJAPJOVĖS

Yra 32 prekių.
VEJAPJOVĖS

Subkategorijos

 • Mechaninės

  Jei Jūs norite pjauti tradiciniu rankiniu būdu, siūlome jums cilindrinę vejapjovę su nauja “Freeclip” technologija. Puiki mankšta: Jūs ne tik puikiai nupjausite žolę, bet ir pasimankštinsite gryname ore.

 • Elektrinės

  Populiarios ir patikimos. Sukonstruotos nedideliems sodams, kur yra įmanomas elektros tiekimas. Elektrinės vejapjovės dirba labai tyliai ir jų keliamo garso Jūsų kaimynai praktiškai negirdės. Dirbdamos neišmeta nuodingų dujų.

 • Akumuliatorinės

  Naujos STIGA akumuliatorinės vejapjovės naudojančios Ličio jonų technologiją, puikiai tiks žmonėms neturintiems pastovaus elektros energijos tiekimo, arba nenorintiems rūpintis elektros ilgikliu. Akumuliatorinės vejapjovės dirba tyliai, efektyviai ir neskleidžia jokių išmetamųjų dujų.

 • Mulčiuojančios

  Stiga Multiclip vejapjovės puikiai atlieka darbą susmulkindamos nupjautą žolę ir patręšdamos veją. Visos Multiclip vejapjovės pasižymi tvirta ir patikima konstrukcija: Unikalūs plieno arba aliuminio korpusai. Stiga Multiclip yra tyliausiai dirbančios benzininės vejapjovės rinkoje, dėka specialaus korpuso ir peilių dizaino. Multiclip vejapjovės veją gali pjauti net 30% greičiau nei vejapjovės su surinkimu, nes sutaupoma ypač daug laiko kuris prarandamas vežiojant ištuštinti surinkimo krepšį.

 • Vejapjovės su šoniniu išmetimu

  Pritaikytos aukštesnei žolei.

 • Universalios

  Universalios vejapjovės. Pagrindinis šių vejapjovių pranašumas yra tai, kad Jūs galite pasirinkti kaip dirbti - mulčiuoti, surinkti žolę ar mesti per galą, taip pat kai kurie modeliai pateikiami su ketvirta funkcija - išmetimu per šoną.


prekes per puslapį

prekes per puslapį