Kategorijos

Sodų Technika

 

Drauge visada lengviau!

Profesionalių STIHL motorinių pjūklų pirkėjai DOVANŲ gaus FISKARS rąstelių kablį XA22! 

Akcija galioja šiems pjūklų modeliams: MS 241 C-M, MS 261, MS 261 C-M, MS 362 C-M, MS 362 C-M W, MS 441, MS 441 C-M, MS 461, MS 461 VW, MS 660, MS 661. Skubėkite pasinaudoti akcija. Dovanų kiekis yra ribotas.

Pjaustytuvai STIHL TS 480i ir TS 500i

Nauja pasaulinė klasė

STIHL TS 480i ir TS 500i pjaustytuvai su elektronine kuro įpurškimo sistema ne tik nustato naujus variklių technologijos standartus - jie yra naujieji standartai. Jų naujoji technologija rodo kelią į priekį, taigi šie pjaustytuvai yra nepakeičiami dirbantiems statybų srityje. Pjaustytuvai STIHL TS 480i ir TS 500i sunkų statybų, civilinės inžinerijos ar kelių statybos darbą padaro lengvą kaip niekada. Nesvarbu, jūs norite pjauti betoną, plieno sijas, vamzdžius ar asfaltą, STIHL TS 480i ir TS 500i pjaustytuvai šią užduotį atliks žymiai lengviau ir efektyviau. Anksčiau nepasiektas lengvas užvedimas, optimali variklio galia bei patogus valdymas padaro šiuos kompaktiškus ir galingus pjaustytuvus tobulais įrankiais. Tai dar ne viskas, ką siūlo šios išskirtinės mašinos: jos labai efektyviai veikia, dėka tikslinės diagnostikos jos yra lengvai sutvarkomos, taigi ekonominiu požiūriu tai yra puikus pasirinkimas.

Kompaktiškos, galingos ir patogios

Naujosios šalto vandens aukšto slėgio plovyklos iš STIHL atitinka daugybę reikalavimų. Jų galingi purkštukai, naudojimo paprastumas ir aukštos kokybės įranga palengvina valymo darbus aplink namus ar sodą. Dėka savo protingo dizaino valymo įranga yra labai manevringa ir gali būti patogiai sudėta, kai darbai yra baigti. Puikios charakteristikos ir minimaliai užimama vieta – kompaktiška valymo įranga iš STIHL nustato naujus standartus.

Naujosios šlavimo mašinos

Valymas gali būti paprastas: su naujomis STIHL šlavimo mašinomis galima valyti takelius, parkus, kiemus kelis kartus greičiau nei įprastomis šlavimo priemonėmis. Jos šluoja stambias, smulkias, sunkias ir šlapias šiukšles.

"Multi" sistema STIHL MM 55

Nuo vejos priežiūros, dirvos dirbimo iki takų ar atvirų vietų valymo, STIHL „Multi“ sistema leidžia jums daryti viską naudojantis tik vienu įrenginiu. Jį lengva stumti per veją, valdymui pakanka ir vienos rankos. Kai darbas padarytas, „Multi“ sistema gali būti greitai sulankstoma bei lengvai transportuojama.

Naujausias STIHL šeimos narys

 STIHL GS 461 (VIDEO 48,4 MB)

Naujasis STIHL betono pjūklas yra puikus papildymas pjaustytuvams. Su juo galima pjaustyti sienas, angas langams ir nesvarbu kokia tai medžiaga - betonas, akmuo ar mūras. STIHL GS 461 pjauna našiai, tiksliai ir yra lengvas. Lengvas valdymas, ergonomiškas dizainas ir efektyvus vandens panaudojimas garantuoja aukščiausią įrenginio kokybę.

 NAUJOSIOS STIGA VEJOS ROBOTAI

Stiga vejapjovės - robotai tyliai ir efektyviai pjauna Jūsų veją, beveik nereikalaudami priežiūros. Pažangiausių technologijų dėka (naudojamos Ličio jonų baterijos, aukštos kokybės jutikliai, nerūdijančio plieno pjovimo peiliai ir t.t.), STIGA vejapjovės - robotai yra vieni savo rinkos lyderių. Naują STIGA vejapjovių - robotų asortimentą sudaro 10 modelių, kurie gali dirbti ir pačiame mažiausiame sode, ir sode ar teritorijose iki 100 arų.