Kategorijos

Sodų Technika
STIHL
 

 STIHL vardas - tai puiki kokybė, brandi technika ir praktiškos naujovės.

STIHL firmoje pažanga turi gilias tradicijas. Galų gale mas juk jau tris ketvirtadalius šimtmečio savo sugebėjimus ir žinias skiriame tam, kad Jūsų darbas taptų lengvesnis, saugesnis ir ekonomiškesnis. To rezultatas - naujovės, neišdildomai paveikusios motorinių įrenginių tobulinimą.

Dažnai mėgstama sakyti: „naujovė". Bet tikrai nauja yra tik tai, kas žymi naują vystymosi pakopą. Nauja yra, kai imama naudoti nauja technika, vėl pagerinami įrenginiai, darbas tampa vėl šiek tiek lengvesnis. Tik tada, kai naujovė imama tiesiogiai naudoti, pasiteisina tai, ką nepavargdama veikia STIHL: tikslingai tikslinti naujoves.

VIKING

Viking

„2006 m. VIKING buvo svarbūs metai. Šventėme jubiliejų, todėl galime prisiminti 25 metų įmonės istoriją. Per šiuos 25 metus mums pavyko įgyti puikų sodo įrenginių gamintojo vardą, žinomą specializuotų sričių prekybininkams, klientams visoje Europoje ir sulaukusį palankių visuomenės informavimo priemonių vertinimų. Tačiau 2006 m. mes ne tik šventėme, bet ir sukūrėme daug naujoviškų įrenginių jūsų sodui. Kurdami šias naujoves, mūsų inžinieriai ir dizaineriai panaudojo visus savo įgūdžius. Bet geriau įsitikinkite patys. O jei iškilo klausimų, jūsų VIKING prekybos atstovas puikiausiai viską išmano ir tikrai padės išsirinkti idealų įrenginį jūsų sodui. Langkampfene prie Kufsteino, Austrijoje, vienoje vietoje sutelkėme visus tyrimų, plėtros, gamybos ir produktų bandymo padalinius. Tai didelės galios, paprasto valdymo ir patikimumo derinio, kuris būdingas VIKING, sąlyga. Sukaupta patirtis skirta visų mūsų klientų poreikiams patenkinti."  Dr. Nikolas Stihl VIKING komercijos direktorius.

MAKITA

makita

„Makita Electric Works" įsikūrė 1915 m. kovo mėnesį ir veikia apšvietimo įrangos, motorų ir transformatorių prekybos bei remonto srityje. Dabar firma aprūpina darbu daugiau kaip aštuonis tūkstančius darbuotojų. Firma turi 19 atstovybių Japonijoje ir 31 prekybos atstovybę užsienyje (JAV, Meksika, Kanada, Brazilija, Argentina, Čilė, Didžioji Britanija, Prancūzija, Vokietija, Šveicarija, Italija, Olandija, Belgija, austrija, Lenkija, Vengrija, Čekija, Rumunija, Ispanija, Graikija, Suomija, Singapūras, Taivanas, Kinija, Korėja, Arabų Emyratai, Australija ir Naujoji Zelandija). Septyniose užsienyje esančiose atstovybėse Makitos įrankius gamina vietoje (JAV, Kanada, Brazilija, Didžioji Britanija, Vokietija ir Kinija). Makitos korporacijos užduotis - tapti geriausiais pasaulyje elektrinių įrankių gamintojais. Makitos gaminiai skirti profesionaliems įrankių naudotojams bei aukščiausios ar vidutinės kokybės elektrinių įrankių rinkai. Tarp gaminamų įrankių yra akumuliatoriniai įrankiai, medžio apdirbimo mašinos, pneumatiniai ir sodo darbams skirti įrankiai. Ir visų jų paskirtis - palangvinti mūsų gyvenimą. Norėdami pagerinti mūsų įrankių naudotojų darbo aplinką, pradėjome gaminti ekologiškus įrankius su dulkių nusiurbimu, tyliai veikiančius gręžtuvus ir mažos vibracijos įrankius.
 

FISKARS

FiskarsFiskars turi ilgametę kokybės ir inovacijų patirtį. Įkurta 1649 m. mažame Fiskars miestelyje Suomijos pietuose, įmonė šiuo metu yra didelė korporacija, turinti savo įmones daugiau kaip dvidešimtyje pasaulio šalių keturiuose kontinentuose. Plačiau garsėjančios oranžinėmis rankenomis žirklės, gaminamos jau daugiau kaip 30 metų, suteikė galimybę žmonėms atsirasti naujam, komfortiškam kirpimo procesui. Ne mažiau sėkmingai naudojami ir kiti mūsų įrankiai, skirti siuvimui, meistravimui, virtuvei, sodui - daržui, stovyklavimui ir iškylavimui.

Komfortabilūs mūsų peiliai ir žirklės sukurti darbui skirtingo amžiaus žmonėms. Fiskars gamina žirklutes vaikams. Profesionalūs meistrai pasirinks reikiamą įrankį virtuvei, sukirpimui ar siuvimui.

Fiskars visuomet pabrėžia savo įrankių ergonomiškumą ir naudojimo saugumą. Dėmesinga įrankių priežiūra visuomet prailgins jų tarnavimo laiką. Pasirinkite tinkamą įrankį iš Fiskars gaminių asortimento, skirto namų apyvokai. Su juo dirbdami virtuvėje, tikrai pajusite Fiskars pranašumus.

LOGOSOL

LogosolTurėdamas minilentpjūvę LOGOSOL, bet kuris miško savininkas gali pats pasirūpinti pjautine mediena.

LOGOSOL panaudojimas leidžia sutaupyti transporto išlaidas medieną nuvežant ir parvežant iš lentpjūvės, nes pjautą medieną nedidelėmis partijomis galima parsivežti tiesiai iš miško pačiam, pasinaudojus turima transporto priemone.

 

GERBER

Fiskars Jau daugiau kaip 10 metų amerikiečių firma GERBER® yra medžioklinių, žvejybinių įrankių dizaino ir inovacijų lyderis pasaulinėje rinkoje. Ši firma pirmoji pasiūlė viena ranka atidaromus multirinkinius, lengvai keičiamus kietmetalio dantukus vielai kirpti. GERBER® gali pasiūlyti plačią įrankių gamą tiek medžiotojui, tiek žvejui, o taip ir mėgstančiam iškylauti ar keliauti gamtoje. Prestižinius GERBER® įrankius naudoja aukšto rango NATO armijos karininkai.
 
 
 
 
 
 
 
 
MILWAUKEE

 

 MILWAUKEE Electric Tools kompanija - tai pirmaujanti ir viena didžiausių profesionalių akumuliatorinių ir elektrinių įrankių bei jų priedų gamintoja pasaulyje. Milwaukee vardas reiškia aukščiausią kokybę, patikimumą, naujausias technologijas bei ilgaamžiškumą. Platų Milwaukee įrankių asortimentą sudaro daugiau nei 500 įrankiš skirtingiems poreikiams ir virš 3500 aksesuarų, bei priedų skirtų profesionalams ir mėgėjams.

Nuo 1934 m. – firmos įkūrimo dienos – Stiga svarbiausias uždavinys buvo sukurti produktus, kurie palengvins žmogaus triūsą sode, padarys jį įdomiu ir nereikalaujančiu daug laiko. Sutaupytas valandas Jūs galėsite maloniai praleisti su draugais ar šeima puikiai sutvarkytoje aplinkoje. Pagrindinė STIGA koncepcija – kurti praktiškas ilgaamžes mašinas – liko nepakitusi iki šių dienų. Kokybė – tai svarbiausias  uždavinys tiek parenkant žaliavas gaminiams, tiek juos projektuojant, tiek surenkant ar sumontuojant. Ir mažiausiam vejos lopinėliui, ir didžiausiam parkui prižiūrėti STIGA visada turės ką pasiūlyti.

Esant didelei panašios technikos pasiūlai, ieškančiam neretai kyla klausimas – ką pirkti? Renkantis tokio tipo techniką pirmiausia reikia pačiam gerai pagalvoti, ko iš tikrųjų reikia Jūsų aplinkai: ar tik prižiūrėti veją, ar tvarkyti visą namų aplinką. Reikia įvertinti, kokio reljefo sklypą Jūs prižiūrėsite: ar tai sodyba su želdiniais (kiek jų ir kaip susodinti), ar daug nelygių plotų ir t.t. Tada pardavėjams bus lengviau Jums patarti, nes STIGA savo arsenale tikrai turi ką pasiūlyti ir išrankiausiam šeimininkui.

 

Solo buvo įkurta 1948 m. Vokietijoje, Sindelfingen mieste. 1949 m. pagamino pirmąsias vejos pjovimo mašinas ir motorinius trimerius (krūmapjoves). 1950 m. sukurtas ir pradėtas gamint pirmasis pasaulyje ant nugaros nešiojamas motorinis purkštuvas. Solo - reiškia vienas, t. y. galintis dirbti su įrenginiu be kitų pagalbos. Taip atsirado ir paties prekinio ženklo SOLO pavadinimas. Šiandieną - tai vienas garsiausių sodo ir miško technikos gamintojų pasaulyje.

Mūsų tikslas - patobulinti gamtos grožį, žmonių malonumui ir augmenijos gyvavimo užtikrinimui. Puiki SOLO technika drauge su Jūsų entuziazmu - tai unikalus junginys. Lanksti filosofija, keičianti vartotoją partnerytei tai mūsų kelias ateinančiame tūkstantmetyje. XXI amžiui SOLO siūlo techniškai pažangius įrengimus sodininkystei, žemės ūkiui ir miškininkystei.

Galvodami apie savo klientus, mes pabrėžiame kokybę ir komfortą, kad Jūs galėtumėte mėgautis gamta, kurdami nepriekaištingą aplinką. Savo namuose Jūs jausite jaukumą, lyg patys būdami gamtos dalele.

Eurosystems S.p.A – Italų gamintojas, 2014 metais švenčiantis 40 metų veiklos jubiliejų. Nuo pat savo įkūrimo, Eurosystems gamino mašinas kurios padėjo žmonėms lengviau prižiūrėti vieną brangiausių mūsų resursų – žemę.

Visos mašinos gaminamos taip, kad būtų lengvai naudojamos, patikimos ir ilgaamžės. Eurosystems technika gaminama Šiaurės Italijoje, Luzzara mieste, esančiame tarp Milano ir Bolonijos miestų. 1992 metais, Eurosystems atidarė atstovybę Vokietijoje, Rudersbergo mieste, kurios pagrindinė funkcija – geriau aptarnauti Šiaurės Europos pirkėjus. Eurosystems – idėjos ir įrankiai žmonėms mylintiems žemę.

Nuo pat savo įsikūrimo dienos Oregon yra pjovimo sistemų technologijos lyderis. Oregon nuolat įdiegia naujus patobulintus produktus į rinką, pasitelkdamas vėliausius mokslo išradimus, pjovimo kokybę ir saugumą. Ši produkcija suvienija savyje maksimaliai sumažintą vibraciją, pjūklo atmetimo tikimybę, tobulą tepimą ir siaurą pjovimo taką. Tai kompanija turinti gamyklas JAV, Kanadoje ir Brazilijoje. Oregono prekybiniai centrai su sandėliais randasi Japonijoje, Rusijoje, Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Švedijoje ir Belgijoje.                                                                                                                                                            Oregon prekybos atstovų tinklas aprėpia beveik visas pasaulio valstybes. Oregon produkcija - aukščiausios kokybės. Sveiki atvykę į miško technikos aksesuarų pasaulį!